Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black
- Preces kods: 496861
- EAN: 8594213440729
- MPN: 32WGC5500S
145.89€
Bez nodokļa: 120.57€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 468.00 mm |
| Gross width (mm) | 778.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 40 pcs |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Net weight | 4.10 kg |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Izmēri ar statīvu | 72 x 19.8 x 47.9 cm |
| Producer product name | 32WGC5500S |
| Producer product family | LED TV |
| Ekrāns | 1366 x 768 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 80 cm |
| HD veids | HD |
| Displeja diagonāle | 32 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |