Blaupunkt QLED TV | 55QBG6000S | 55 | Smart TV | Google TV | Black
- Preces kods: 496870
- EAN: 8594213441085
- MPN: 55QBG6000S
366.30€
Bez nodokļa: 302.73€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 785.00 mm |
| Gross width (mm) | 1305.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2240.00 g |
| Plastic (No PET) | 560.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 15.50 kg |
| Net weight | 12.70 kg |
| Connectivity | HDMI, RF, USB, CI+ |
| Izmēri ar statīvu | 1225.6 x 276.7 x 762.9 cm |
| Producer product name | 55QBG6000S |
| Producer product family | QLED TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 139 cm |
| Displeja diagonāle | 55 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S2 |