Blaupunkt 4K TV | 65UGC5500S | 65 | Smart TV | Google TV | UHD
- Preces kods: 496874
- EAN: 8594213440767
- MPN: 65UGC5500S
418.95€
Bez nodokļa: 346.24€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 995.00 mm |
| Gross width (mm) | 1598.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Gross weight | 21.20 kg |
| Net weight | 16.20 kg |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Izmēri ar statīvu | 144.6 x 34.5 x 88.5 cm |
| Producer product name | 65UGC5500S |
| Producer product family | 4K TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |