Blaupunkt LED TV | 75UGC5500S | 75 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
- Preces kods: 496876
- EAN: 8594213440774
- MPN: 75UGC5500S
564.66€
Bez nodokļa: 466.66€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 1050.00 mm |
| Gross width (mm) | 1859.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6400.00 g |
| Plastic (No PET) | 1600.00 g |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Volume (m3) | 0.34 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 33.00 kg |
| Net weight | 25.00 kg |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Producer product name | 75UGC5500S |
| Producer product family | LED TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 189 cm |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 75 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |