AMD Ryzen 5 8400F | AM5 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
- Preces kods: 498457
- EAN: 730143316736
- MPN: 100-100001591BOX
152.13€
Bez nodokļa: 125.73€
| Ražotājs | AMD |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 674 pcs |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.41 kg |
| Procesors | Ryzen 5 8400F |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora tips | AMD |
| Procesora pavedieni | 12 |
| Procesora ligzda | AM5 |