AMD Ryzen 7 8700F | AM5 | Processor threads 16 | AMD | Processor cores 8
- Preces kods: 498458
- EAN: 730143316699
- MPN: 100-100001590BOX
235.27€
Bez nodokļa: 194.44€
| Ražotājs | AMD |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 674 pcs |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.41 kg |
| Procesors | Ryzen 7 8700F |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora tips | AMD |
| Procesora pavedieni | 16 |
| Procesora ligzda | AM5 |