Polisher | XFE 7-15 150
- Preces kods: 317743
- EAN: 4030293180567
- MPN: 418080_FLE
396.98€
Bez nodokļa: 328.08€
| Ražotājs | FLEX Polis |
| Gross depth (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 115.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01500625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Producer product name | XFE 7-15 150 |
| Producer product family | Polisher |
| Citas funkcijas | Disc diameter: 150mm; Cable length: 4m; Sole diameter: 160mm; Adjustable speed; Particularly suitable for polishing surfaces sensitive to temperature rise; Soft start; Self-start protection |
| Tukšgaitas ātrums | 2900-8600 RPM |
| Svars | 2400 g |
| Jauda | 710 W |
| Tukšgaitas apgriezienu skaits (min) | 2900 RPM |
| Tukšgaitas apgriezienu skaits (max) | 8600 RPM |