NILFISK | Vacuum Accessory Set for 36mm System | 6 pc(s)
- Preces kods: 335864
- EAN: 5711145325761
- MPN: 107413546_NLF
99.01€
Bez nodokļa: 81.83€
| Ražotājs | NILFISK |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 25.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.84 kg |
| Volume (m3) | 0.0352 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 4.04 kg |
| Net weight | 3.20 kg |
| Producer product family | Vacuum Accessory Set for 36mm System |
| Gabalu skaits | 6 pcs |