FSP Case | S120 | Black | Mid Tower
- Preces kods: 492764
- EAN: 4711498482020
- MPN: S120-B
24.89€
Bez nodokļa: 20.57€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Net weight | 3.50 kg |
| Producer product name | S120 |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Paplašinājumu sloti | 4 |
| Diskdziņa nišas | 1 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Micro ATX, Mini-ITX |