Elgato Wave XLR MK.2 | Elgato
- Preces kods: 605810
- EAN: 0840440497967
- MPN: 10MAN9901
192.55€
Bez nodokļa: 159.13€
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 136.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Net weight | 0.73 kg |