EnerGenie | Rechargeable battery 12 V 7 AH for UPS
- Preces kods: 094605
- EAN: 8716309020695
- MPN: BAT-12V7AH
12.21€
Bez nodokļa: 10.09€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Rechargeable battery 12 V 7 AH for UPS |
| Produkta veids | Rechargeable battery 12 V 7 AH for UPS |
| Kapacītāte | Nominal voltage: 12 VDimensions: 151 x 65 x 95 mmHeight (incl. terminal): 101 mmWeight: 2.7 kg ml |
| Net weight | 1.957 kg |
| Kapacitāte | 0 VA |
| UPS topoloģija | Accessories |
| Gross weight | 2.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 8 pcs |
| TI weight (kg) | 1.957 kg |
| Volume (m3) | 0.00092625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.103 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 130 mm |
| Net weight master carton | 16.48 kg |
| Tare weight master carton | 0.114 kg |
| Paper/Pasteboard | 93 g |
| Palette Qty | 480 pcs |