ADATA | Premier | 64 GB | SDHC | Flash memory class 10 | No
- Preces kods: 114988
- EAN: 4713435793961
- MPN: ASDX64GUICL10-R
13.27€
Bez nodokļa: 10.97€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | kr |
| Zibatmiņas klase | 10 |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Tips | SDHC |
| Producer product name | Premier |
| Atmiņas adapteris pievienots | No |
| Iekšējās atmiņas tips | UHS |
| Fleškartes tips | Secure Digital Exten |
| Rakstīšanas ātrums | 10 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 50 MB/s |
| Svars | 2 g |
| Platums | 3.2 cm |
| Augstums | 2.1 cm |
| Dziļums | 2.4 cm |
| Produkta krāsa | Blue |
| Sertifikācija | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Skaits iepakojumā | 1 |
| Atmiņas spriegums | 2.7,3.3,3.6 V |
| Kapacītāte | Premier ml |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 32 mm |
| Gross width (mm) | 24 mm |
| Gross height (mm) | 2 mm |
| Volume (m3) | 0.000001536 m³ |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50000 pcs |