Duracell | A23/MN21 | Alkaline | 2 pc(s)
- Preces kods: 129686
- EAN: 5000394203969
- MPN: 850
2.17€
Bez nodokļa: 1.79€
| Ražotājs | Duracell |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaits baterijas iekļautas | 2 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Alkaline |
| Tips | A23/MN21 |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Net weight | 0.014 kg |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| PET | 1 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0.01386 kg |
| Volume (m3) | 0.000102 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16941 pcs |