Energizer | AAA/HR03 | 700 mAh | Rechargeable Accu Power Plus Ni-MH | 2 pc(s)
- Preces kods: 129691
- EAN: 7638900416992
- MPN: 1479
3.56€
Bez nodokļa: 2.94€
| Ražotājs | Energizer |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Baterijas performance | 700 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Rechargeable Accu Power Plus Ni-MH |
| Skaits baterijas iekļautas | 2 pcs |
| Tips | AAA/HR03 |
| Baterijas spriegums | 1.2 V |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.027 kg |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| PET | 1 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000092 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 18783 pcs |