EnerGenie | UPS battery, 12V, 4.5 Ah | BAT-12V4.5AH
- Preces kods: 131977
- EAN: 8716309020664
- MPN: BAT-12V4.5AH
11.04€
Bez nodokļa: 9.12€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Net weight | 1.434 kg |
| Producer product name | BAT-12V4.5AH |
| Producer product family | UPS battery, 12V, 4.5 Ah |
| Gross weight | 1.454 kg |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| TI weight (kg) | 1.4 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 688 pcs |