Energizer | AA/HR6 | 2000 mAh | Rechargeable Accu Power Plus Ni-MH | 4 pc(s)
- Preces kods: 162839
- EAN: 7638900249101
- MPN: 1690
8.93€
Bez nodokļa: 7.38€
| Ražotājs | Energizer |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Baterijas performance | 2000 mAh |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Rechargeable Accu Power Plus Ni-MH |
| Tips | AA/HR6 |
| Baterijas spriegums | 1.2 V |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Net weight | 0.096 kg |
| Gross weight | 0.103 kg |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| PET | 1 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.096 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 9709 pcs |