Fujifilm | Instax Square Instant Film | Glossy | Quantity 10
- Preces kods: 204709
- EAN: 4547410546675
- MPN: 4547410546675
10.10€
Bez nodokļa: 8.35€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Daudzums | 10 |
| Citas funkcijas | Glossy |
| Producer product name | Instax Square Instant Film |
| Gross weight | 0.067 kg |
| Net weight | 0.047 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000179256 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 84 mm |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Gross height (mm) | 97 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 9640 pcs |