Fujifilm | Instax Square Instant Film Black | Glossy | Quantity 10
- Preces kods: 227940
- EAN: 4547410370010
- MPN: 8720094754345
10.94€
Bez nodokļa: 9.04€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Daudzums | 10 |
| Citas funkcijas | Glossy |
| Producer product name | Instax Square Instant Film Black |
| Gross weight | 0.062 kg |
| Net weight | 0.026 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.036 kg |
| Volume (m3) | 0.000164 m³ |
| Gross depth (mm) | 82 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Palette Qty | 10537 pcs |