Koss | Headphones | CS195 USB | Wired | On-Ear | Microphone | Black
- Preces kods: 239151
- EAN: 021299194263
- MPN: 194267
35.10€
Bez nodokļa: 29.01€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | CS195 USB |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Wireless | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.086 kg |
| Volume (m3) | 0.0018315 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 75 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 1.008 kg |
| Tare weight master carton | 0.228 kg |
| Palette Qty | 768 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.168 kg |
| Net weight | 0.082 kg |
| Citas funkcijas | •Single-Sided •D-Profile creates the perfect fit and seal •Flexible, hands free electret noise-cancelling microphone •Lightweight design for all-day comfort •USB Connection •Ideal for: Conference Calls, Telephony, Language Learning Software, Listening Labs, Testing, Gaming or hands free office/business communication |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | USB Type-A |
| Frekvences diapazons | 20-20.000 Hz |
| USB uzlādešanas ports | No |