Skullcandy | Jib | Wired | In-ear | Microphone | White/Black
- Preces kods: 245993
- EAN: 878615091375
- MPN: S2DUYK-441
8.62€
Bez nodokļa: 7.12€
| Ražotājs | Skullcandy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Producer product name | Jib |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Wireless | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00038025 m³ |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2272 pcs |
| Gross weight | 0.041 kg |
| Net weight | 0.022 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Īpašās funkcijas | Noise Isolating Fit. Call and Track Control |
| Frekvences diapazons | 20-20.000 Hz |
| Pilna pretestība | 17 Ω |
| Draivera vienība | 1 cm |
| USB uzlādešanas ports | No |