Marley | Headphones | Positive Vibration 2
- Preces kods: 303681
- EAN: 846885009307
- MPN: EM-JH121-CP
40.98€
Bez nodokļa: 33.87€
| Ražotājs | Marley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Positive Vibration 2 |
| Producer product family | Headphones |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.376 kg |
| Gross width (mm) | 97 mm |
| Net weight | 0.076 kg |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.0043747 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth master carton | 395 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Net weight master carton | 1.504 kg |
| Tare weight master carton | 0.346 kg |
| Palette Qty | 336 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Frekvences reakcija | 20 - 20000 Hz |
| Draivera lielums | 40mm |
| Citas funkcijas | In-Line 1-Button Microphone on Cable, Comfortable + Foldable On-ear Design, Single Sided Tangle-free Braided Cable, Integrated FSC Wood, Aluminum and REWIND fabric |
| Savienojuma veids | Wired |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Krāsa | Copper |
| Valkāšanas veids | On-Ear |