Fury | Gaming Mouse | Fury Scrapper | Wired | Optical | Gaming Mouse | Black | Yes
- Preces kods: 320080
- EAN: 5901969426694
- MPN: NFU-1699
13.67€
Bez nodokļa: 11.30€
| Ražotājs | Fury |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | Fury Scrapper |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| RGB LED gaismas | Yes |
| Tips | Wired |
| Ierīces tips | Gaming Mouse |
| Sensora tips | Optical |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 137 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 121 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Volume (m3) | 0.001644 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 526 pcs |
| Gross weight | 0.207 kg |
| Net weight | 0.066 kg |
| Citas funkcijas | The mouse is equipped with easily accessible buttons to change the DPI setting, which are located just beneath the scroll wheel; Dedicated software |
| Konektora veids | USB 2.0 |
| Number of buttons | 7 |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Sensor DPI | 500-6400 DPI |
| Acceleration (G) | 22 G |
| Cable length | 160 cm |
| Slēdža tips | Huano switches |