Jam | Earbuds | TWS ANC | ANC
- Preces kods: 321845
- EAN: 031262099853
- MPN: HX-EP925-BK-WW
122.97€
Bez nodokļa: 101.63€
| Ražotājs | Jam |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | TWS ANC |
| Producer product family | Earbuds |
| Konektora veids | Bluetooth |
| ANC | Yes |
| Krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 0.149 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.00078 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2215 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.049 kg |
| Citas funkcijas | 10mm Driver Delivers Hard-Hitting Bass and Crystal Clear Highs; Intelligent Touch Controls; Small Case Perfect For Travel; Superb Noise Cancellation; Up to 7 hours of playtime with Bluetooth only, up to 6 hours of playtime with Bluetooth and ANC only, 28+ hours total with the case |
| Tips | Wireless in-ear |
| USB uzlādešanas ports | YES |
| Baterijas darbības laiks | Up to 7 h |
| Valkāšanas veids | In-Ear |
| Package content | Jam “TWS ANC” earbuds; Charging Case; 3-size ear tips (S, M, L); USB Charging Cable |