AYI | Robot Lawn Mower Staples for Boundary Wire, 150PCS | Black
- Preces kods: 330887
- EAN: 5060894981255
- MPN: DM2SP0002-1
27.33€
Bez nodokļa: 22.59€
| Ražotājs | AYI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Staples for Boundary Wire, 150PCS |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 285 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.002337 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 739 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.558 kg |
| Net weight | 0.548 kg |