AYI | Robot Lawn Mower Extension Cord, 5m | Black
- Preces kods: 330889
- EAN: 5060894981279
- MPN: DM2SP0006
7.64€
Bez nodokļa: 6.31€
| Ražotājs | AYI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Extension Cord, 5m |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross height (mm) | 103 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 42 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0019467 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 888 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.412 kg |
| Net weight | 0.362 kg |