Marley | True Wireless Earbuds | Champion
- Preces kods: 353710
- EAN: 846885010440
- MPN: EM-JE131-CE
71.73€
Bez nodokļa: 59.28€
| Ražotājs | Marley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Champion |
| Producer product family | True Wireless Earbuds |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 28 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.078 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000364 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2374 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.052 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Control | Ear Housing Touch Control |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Citas funkcijas | Crafted with Sustainable Materials. 8 Hour Battery Life, 28 Hours with the Case. Sweat and Water-Resistant Design (IPX4 Certified). Compact Rounded Case. Ear Housing Touch Control. Stereo Voice Communications. USB-C charger with 15-minute quick charge provides 2 hours of use. |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Baterijas darbības laiks | 8 h |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Krāsa | Cream |
| Mikrofona jutīgums | -42 dB |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Bluetooth | Yes |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Package content | Champion Earbuds, Charging Case, USB-C Charging Cable, Ear Tips |