Surge Protector SPG5-C-5/ 1.5 m/ 5 Sockets/ Black
- Код товара: 073601
- EAN: 8716309065412
- MPN: SPG5-C-5
7.65€
Без налога: 6.32€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Surge Protector SPG5-C-5/ 1.5 m/ 5 Sockets/ Black |
| Входная частота источника питания | 50/60 Гц |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Цвет товара | Black |
| Количество розеток | 5 |
| Номинальное входное напряжение | 250 В |
| Цвет кабеля | Black |
| Типы розеток | Type F (Schuko) |
| Максимальный ток | 9000 А |
| Другие особенности | Maximum total power load: 250 V AC, up to 16 A, (50 -60) HzMaximum surge voltage 6000 V, maximum spike current 9000 A, energy 250 JoulesSockets: 5 X German (Schuko) typeIlluminated power rocker switchGerman (Schuko) plug 16 A 1.5mm2 power cord, 1.5 mGrounding indicatorSelf-diagnostic indicatorDimensions: 330 mm x 56 mm x 45 mmTemperature range: (-5…+40) °CNet weight: 0.45 kg |
| Net weight | 0.36 кг |
| Gross weight | 0.5 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.0019836 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross width (mm) | 58 мм |
| Gross height (mm) | 380 мм |
| TI weight (kg) | 0.33 кг |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 436 шт. |