SPG6-B-6C | Sockets quantity 6 | Surge protector
- Код товара: 093308
- EAN: 8716309068666
- MPN: SPG6-B-6C
5.47€
Без налога: 4.52€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SPG6-B-6C |
| Количество розеток | 6 |
| Тип продукта | Surge protector |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Количество розеток | 6 |
| Номинальное входное напряжение | 250 В |
| Максимальная длинна кабеля | 1.8 м |
| Максимальный ток | 16 А |
| Другие особенности | GS approved surge protector with German type AC socketsPower surge and over-voltage suppression: protects computers, other office equipment and home appliances from harmful power surges and spikes16 A automatic circuit breakerHigh quality, flame retardant plastic caseMounting holesVDE-approved power cord with German plugPower rocker switch with indicator light |
| Net weight | 0.43 кг |
| Gross weight | 0.53 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.0014391 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 45 мм |
| Gross width (mm) | 82 мм |
| Gross height (mm) | 390 мм |
| TI weight (kg) | 0.34 кг |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 1201 шт. |