PORT DESIGNS | MUSKOKA Universal | 10 " | Folio | 10'' | Black
- Код товара: 153147
- EAN: 3567042013353
- MPN: 201335
25.05€
Без налога: 20.70€
| Производитель | PORT DESIGNS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | FR |
| Цвет товара | Black |
| Тип чехла | Folio |
| Совместимость | 10'' |
| Producer product name | MUSKOKA Universal |
| Fits up to size | 10 дюйм |
| Gross weight | 0.538 кг |
| Features | Universal Hook System (UHS) to secure tablet; Video position; Protective flap for the screen; Magnetic flap; Anti scratch lining |
| Net weight | 0.43 кг |
| Другие особенности | Universal Hook System (UHS) to secure tablet/Protective flap for screen/ Video position/Connectic 100% accessible/Magnetic Closure/ |
| Размер | 8-10 дюйм |
| Тип мобильного устойства | Tablet |
| Клавиатура | No |
| Материал | PU Leather/Floss/Nubuck |
| Размеры (ШхГхВ) | 283 x 211 x 28 мм |
| Цвет | Black |
| Tare other | 6.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Packing quantity | 5.00 шт. |
| Gross depth master carton | 325 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 215 мм |
| Net weight master carton | 2.69 кг |
| Tare weight master carton | 0.122 кг |
| Volume (m3) | 0.000819 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.108 кг |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Gross height (mm) | 30 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 705 шт. |