Sony In-ear Headphones EX series, White | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | White
- Код товара: 186962
- EAN: 4905524936797
- MPN: MDREX110APW.CE7
12.06€
Без налога: 9.97€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | MDR-EX110AP |
| Стиль ношения | In-ear |
| Тип гарнитуры | Binaural |
| Стиль ношения | In-ear |
| Технология подключения | Wired |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Тип наушников | Intraaural |
| Частота наушников | 5 - 24000 Гц |
| Полное сопротивление | 16 Ом |
| Юнит динамика | 9 см |
| Тип драйвера | Dynamic |
| Вес | 3 гр. |
| Net weight | 0.04 кг |
| Gross weight | 0.08 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Plastic (No PET) | 36.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 4.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 3630 шт. |