TEFAL | XA800112 | Black
- Код товара: 191096
- EAN: 3045386366149
- MPN: XA800112
16.15€
Без налога: 13.35€
| Производитель | TEFAL |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | XA800112 |
| Цвет товара | Black |
| Тип | Toasted sandwich plates for SW852 Sandwich maker |
| Paper/Pasteboard | 310 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 45 мм |
| Gross width (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 255 мм |
| Volume (m3) | 0.001778625 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.31 кг |
| Palette Qty | 972 шт. |
| Gross weight | 0.586 кг |
| Net weight | 0.276 кг |