Muse | Clock radio | M-178P | Black
- Код товара: 191812
- EAN: 3700460203320
- MPN: M-178P
22.80€
Без налога: 18.84€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | M-178P |
| Producer product family | Clock radio |
| Тип | Dual alarm clock with time projection - 2 band PLL radio FM/MW |
| Net weight | 0.363 кг |
| Дисплей | 0.9 inch amber LED, with dimmer |
| Gross weight | 0.52 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.157 кг |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 90 мм |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 470 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 285 мм |
| Net weight master carton | 5.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.399 кг |
| Palette Qty | 730 шт. |