Muse | MD-202RDW | Portable radio CD player | White
- Код товара: 191937
- EAN: 3700460204242
- MPN: MD-202RDW
39.11€
Без налога: 32.32€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | White |
| Функция тревоги | No |
| Наименование продукта | Portable radio CD player |
| Producer product name | MD-202RDW |
| NFC features | No |
| Встроенный экран | Yes |
| Функция Snooze | No |
| Net weight | 1.074 кг |
| Gross weight | 1.6 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 520.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.526 кг |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 475 мм |
| Gross width master carton | 305 мм |
| Gross height master carton | 330 мм |
| Net weight master carton | 6.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.813 кг |
| Palette Qty | 144 шт. |