Muse | M-28RDW | Portable radio CD/MP3 Player with USB | White
- Код товара: 202890
- EAN: 3700460202927
- MPN: M-28RDW
48.00€
Без налога: 39.67€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | M-28RDW |
| Наименование продукта | Portable radio CD/MP3 Player with USB |
| Gross weight | 1.8 кг |
| Net weight | 1.601 кг |
| Количество предварительно установленных FM станций | FM/MW PLL tuner with 20+10 preset stations |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 192.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Volume (m3) | 0.009437175 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.199 кг |
| Gross depth (mm) | 297 мм |
| Gross width (mm) | 205 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 430 мм |
| Gross width master carton | 305 мм |
| Gross height master carton | 330 мм |
| Net weight master carton | 7.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.736 кг |
| Palette Qty | 160 шт. |