Sony | STR-DH190 | Bluetooth
- Код товара: 222457
- EAN: 4548736068124
- MPN: STRDH190.CEL
298.45€
Без налога: 246.65€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| CD-плеер | No |
| Producer product name | STR-DH190 |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| FM радио | Yes |
| Gross weight | 8.4 кг |
| Net weight | 7.22 кг |
| Встроенный экран | Yes |
| Вес | 6700 гр. |
| Особые свойства | Sound-matched to PS-HX500 and PS-LX300USB turntables; Power amplifier for minimal distortion; Analog Audio Input (4), Phono input (1), Headphone Output (1); Precision audio with a reinforced chassis; The optimal layout for the Phono and transformer; Expertly designed to reduce vibration; Flexible speaker installation; Large capacity power transformer built for clarity; FM tuner with presets |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.03140375 м³ |
| Tare weight (kg) | 1.18 кг |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 485 мм |
| Gross width (mm) | 370 мм |
| Gross height (mm) | 175 мм |
| Plastic (No PET) | 440 гр. |
| Paper/Pasteboard | 740.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 55 шт. |