Sony | 128 GB | SDXC | Flash memory class 10
- Код товара: 232509
- EAN: 027242898103
- MPN: SFM128T2.SYM
154.14€
Без налога: 127.39€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 128 ГБ |
| Класс флэш-памяти | 10 |
| Тип | SDXC |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 15 мм |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.0001875 м³ |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Paper/Pasteboard | 104.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 130 мм |
| Gross width master carton | 85 мм |
| Gross height master carton | 110 мм |
| Net weight master carton | 0.165 кг |
| Tare weight master carton | 0.012 кг |
| Palette Qty | 7105 шт. |
| Gross weight | 0.033 кг |
| Net weight | 0.013 кг |
| Другие особенности | V60 |
| Скорость записи | 150 МБ/с |
| Скорость считывания | 277 МБ/с |