Muse | Dual Alarm Clock radio PLL | M-185CR | AUX in | Black
- Код товара: 249226
- EAN: 3700460202415
- MPN: M-185CR
20.19€
Без налога: 16.69€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black |
| Вход Aux | Yes |
| NFC | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Producer product name | M-185CR |
| Producer product family | Dual Alarm Clock radio PLL |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Volume (m3) | 0.001372 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.045 кг |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45 гр. |
| TI weight (kg) | 0.029 кг |
| Gross depth master carton | 375 мм |
| Gross width master carton | 157 мм |
| Gross height master carton | 308 мм |
| Net weight master carton | 4.65 кг |
| Tare weight master carton | 0.308 кг |
| Palette Qty | 950 шт. |
| Gross weight | 0.465 кг |
| Net weight | 0.42 кг |
| Дисплей | 0.9 inch white LED. 24 hour clock. Display dimmer |
| Тип подачи питания | AC: 230V ~ 50Hz Battery backup: 2×1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Порты ввода/вывода | Aux in jack |
| Предварительно установленное количество станций | PLL Radio with 20 preset stations (10 FM + 10 MW) |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| FM радио | Yes |
| USB порт | No |
| Другие особенности | Manual tuning and preset store. Wake up by Radio or Buzzer Snooze, Sleep. Large white display. Dual alarm |