Sony | 5.1CH Home Entertainment Soundbar System | HT-S20R | Bluetooth
- Код товара: 295497
- EAN: 4548736107120
- MPN: HTS20R.CEL
229.11€
Без налога: 189.35€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | HT-S20R |
| Producer product family | 5.1CH Home Entertainment Soundbar System |
| Цвет товара | Black |
| USB порт | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Gross depth (mm) | 1040.00 мм |
| Gross height (mm) | 515.00 мм |
| Gross weight | 13.50 кг |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.30 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Net weight | 10.20 кг |
| Мощность | 400 Вт |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |