Nanoleaf | Shapes Flexible Linkers 3pcs
- Код товара: 296394
- EAN: 840102702521
- MPN: NC04-0070
8.80€
Без налога: 7.27€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Shapes Flexible Linkers 3pcs |
| Gross depth (mm) | 8 мм |
| Gross height (mm) | 225 мм |
| Gross width (mm) | 130 мм |
| Packing quantity | 100 шт. |
| Volume (m3) | 0.000234 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 6 гр. |
| Gross weight | 0.035 кг |
| Tare weight (kg) | 0.006 кг |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 388 мм |
| Gross height master carton | 188 мм |
| Net weight master carton | 3.5 кг |
| Tare weight master carton | 0.35 кг |
| Palette Qty | 4900 шт. |
| Net weight | 0.029 кг |
| Другие особенности | Use in place of the standard linkers that ship with your Nanoleaf Shapes product. Each linker is 6.5 in/16.5cm in length. Only compatible with the Nanoleaf Shapes product line. |
| Содержимое коробки | 3 Flex Linkers for Nanoleaf Shapes |