Razer | BlackWidow V3 | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | US
- Код товара: 303385
- EAN: 8886419346012
- MPN: RZ03-03490100-R3M1
116.06€
Без налога: 95.92€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Технология подключения | Wired |
| Раскладка клавиатуры | US |
| Тип | Gaming keyboard |
| RGB светодиоды | Yes |
| Наименование продукта | BlackWidow V3 |
| Gross depth (mm) | 390 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross weight | 1.116 кг |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.0039 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 405 мм |
| Gross width master carton | 275 мм |
| Gross height master carton | 230 мм |
| Net weight master carton | 5.58 кг |
| Tare weight master carton | 0.435 кг |
| Palette Qty | 335 шт. |
| Net weight | 0.616 кг |
| Тип клавиатуры | Gaming |
| Подушка для запястья | No |
| Семейство продукта | Gaming Keyboard |
| Keyboard colour | Black |
| Особые свойства клавиатуры | 80 million keystroke lifespan for long-lasting durability; compact form factor for a streamlined setup; cable routing options for easy cable management |
| Программируемый | Yes |