Spectra A4 Laminator
- Код товара: 307882
- EAN: 6921734991706
- MPN: 5737801
56.43€
Без налога: 46.64€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Spectra A4 Laminator |
| Gross depth (mm) | 395 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Gross width (mm) | 99 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.007625475 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 мм |
| Gross width master carton | 415 мм |
| Gross height master carton | 215 мм |
| Net weight master carton | 7.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.652 кг |
| Palette Qty | 180 шт. |
| Gross weight | 1.8 кг |
| Net weight | 1.4 кг |
| Другие особенности | Auto-shut off after 30 minutes inactivity |