Thermal Grizzly | Protective Varnish | Shield 5ml
- Код товара: 314351
- EAN: 753677507616
- MPN: TG-ASH-050-RT
9.51€
Без налога: 7.86€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Shield 5ml |
| Producer product family | Protective Varnish |
| Gross depth (mm) | 25 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Packing quantity | 12 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0000375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 135 мм |
| Gross width master carton | 105 мм |
| Gross height master carton | 70 мм |
| Net weight master carton | 0.444 кг |
| Tare weight master carton | 0.01 кг |
| Palette Qty | 20892 шт. |
| Gross weight | 0.037 кг |
| Net weight | 0.032 кг |
| Другие особенности | Application Temperature: -20° C to 110° C; Curing time: 30 min at 20 °C; Protects sensitive technology from liquid metal and other electrically conductive heat transfer agents |
| Подходит для | CPUs, GPUs, Mainboards |