Sony | Tough Memory Card | UHS-II | 128 GB | SDXC | Flash memory class 10
- Код товара: 317667
- EAN: 027242917941
- MPN: SFM128T1.SYM
171.72€
Без налога: 141.92€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | SDXC |
| Емкость | 128 ГБ |
| Класс флэш-памяти | 10 |
| Producer product family | Tough Memory Card |
| Producer product name | UHS-II |
| Gross depth (mm) | 101 мм |
| Gross height (mm) | 127 мм |
| Gross width (mm) | 16 мм |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000205232 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 135 мм |
| Gross width master carton | 90 мм |
| Gross height master carton | 115 мм |
| Net weight master carton | 0.17 кг |
| Tare weight master carton | 0.014 кг |
| Palette Qty | 6180 шт. |
| Gross weight | 0.034 кг |
| Net weight | 0.014 кг |
| Другие особенности | U3, V60 |
| Скорость записи | 150 МБ/с |
| Скорость считывания | 277 МБ/с |