Philips Hue | Lightstrip Gradient 55" EU | 20 W | Colored
- Код товара: 321490
- EAN: 8718699784751
- MPN: 8718699784751
185.24€
Без налога: 153.09€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Lightstrip Gradient 55" EU |
| Цвет света | Colored |
| Мощность | 20 Вт |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 290.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 156.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.96 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 147 шт. |
| Gross weight | 1.34 кг |
| Net weight | 0.39 кг |
| Life time | 25000 ч |
| Возможность затемнения | Yes |
| Класс защиты | II - double insulation |
| Другие особенности | For 55" - 60" TVs; Power supply and mounting tools included; Combines white and colored light; Requires Hue Bridge and Hue sync box |
| Световой поток | 1100 лм |