Thermal Grizzly | Thermal Grease | Conductonaut
- Код товара: 322721
- EAN: 4260711990250
- MPN: TG-C-005-R
42.30€
Без налога: 34.96€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Conductonaut |
| Producer product family | Thermal Grease |
| Gross depth (mm) | 210.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 155.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 17.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5309 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Теплопроводность | 73 Вт/м·К |
| Другие особенности | Density: 6.24 g/cm3; Ultra high thermal conductivity; Increased indium content; Easy and precise application with synthetic needle; Conductonaut liquid metal can not use aluminum cooling base |
| Вязкость | 140-190 Pas |
| Диапазон рабочих температур | 10/+140 °C |
| Вес | 5 гр. |