Thermal Grizzly | Thermal Grease | Kryonaut
- Код товара: 322733
- EAN: 4260711990021
- MPN: TG-K-030-R
29.32€
Без налога: 24.23€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Kryonaut |
| Producer product family | Thermal Grease |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 210 мм |
| Gross width (mm) | 15 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 17.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000315 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5486 шт. |
| Gross weight | 0.026 кг |
| Net weight | 0.009 кг |
| Теплопроводность | 12.5 Вт/м·К |
| Другие особенности | Density: 3.7 g / cm3; Designed especially for overclocking; Excellent thermal conductivity; No cure time; High long-term stability |
| Вязкость | 120-170 Pas |
| Диапазон рабочих температур | -250/350 °C |
| Количество в упаковке | 3.0 ml/11.1 g |