Thermal Grizzly | Hydronaut Thermal Grease 1.5ml/3.9g
- Код товара: 323342
- EAN: 4260711990335
- MPN: TG-H-015-R
10.36€
Без налога: 8.56€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Hydronaut Thermal Grease 1.5ml/3.9g |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross height (mm) | 135 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 17.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.011 кг |
| Volume (m3) | 0.000050625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 34133 шт. |
| Gross weight | 0.018 кг |
| Net weight | 0.007 кг |
| Теплопроводность | 11.8 Вт/м·К |
| Другие особенности | The Hydronaut Paste offers optimal thermal conductivity for large-area heat transfer media, as can be found particularly in the water cooling sector. The Hydronaut thermal paste has a silicone-free carrier structure. |
| Вязкость | 140-190 pas |
| Диапазон рабочих температур | -250/350 °C |
| Вес | 3.9 гр. |