Sony | Wall-mount Bracket | SU-WL450
- Код товара: 325443
- EAN: 4905524966251
- MPN: SUWL450B.SYX
47.47€
Без налога: 39.23€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SU-WL450 |
| Producer product family | Wall-mount Bracket |
| Gross depth (mm) | 200 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 300 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 345 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.385 кг |
| Volume (m3) | 0.006 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 115 шт. |
| Gross weight | 1.927 кг |
| Net weight | 1.542 кг |
| Особые свойства | Almost imperceptible 32-85 inch diagonal BRAVIA LCD TV holder |