Teltonika POWER SUPPLY, 9W | Teltonika
- Код товара: 326861
- EAN: 4779051840885
- MPN: PR3PUEU3
7.91€
Без налога: 6.54€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 70 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Volume (m3) | 0.000042 м³ |
| Palette Qty | 9091 шт. |