Singer | Leather Needle 90/14 5PK
- Код товара: 327892
- EAN: 7393033107628
- MPN: 250055402
2.72€
Без налога: 2.25€
| Производитель | Singer |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Leather Needle 90/14 5PK |
| Gross depth (mm) | 4 мм |
| Gross height (mm) | 90 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.0000216 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 80000 шт. |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.005 кг |